Tarja Turunen Hrvatska
'Tarja Turunen Hrvatska' je prvi Hrvatski forum o Finskoj pjevačici,Tarji Turunen.Ovdje možete upoznati mnoge prijatelje,saznati Tarjinu biografiju,naći mnoge Tarjine slike,gledati Tarjine spotove,slušati Tarjinu glazbu,pročitati tekstove pjesama te zabaviti se.

Join the forum, it's quick and easy

Tarja Turunen Hrvatska
'Tarja Turunen Hrvatska' je prvi Hrvatski forum o Finskoj pjevačici,Tarji Turunen.Ovdje možete upoznati mnoge prijatelje,saznati Tarjinu biografiju,naći mnoge Tarjine slike,gledati Tarjine spotove,slušati Tarjinu glazbu,pročitati tekstove pjesama te zabaviti se.
Tarja Turunen Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Najbolji žanr filma?

5 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Najbolji žanr filma? Empty Najbolji žanr filma? uto srp 05, 2011 10:02 am

Mamma's Sugar

Mamma's Sugar
Admin
Admin

Koji su vam filmovi najbolji? Horori, komedije, akcije, trileri, romantični, fantastični ili pak crtići?

2Najbolji žanr filma? Empty Re: Najbolji žanr filma? uto srp 05, 2011 10:03 am

Lana-onee-san

Lana-onee-san
Admin
Admin

Horori i komedije

3Najbolji žanr filma? Empty Re: Najbolji žanr filma? uto srp 05, 2011 12:19 pm

MaĆka

MaĆka
Dizajner
Dizajner

komedije

4Najbolji žanr filma? Empty Re: Najbolji žanr filma? uto srp 05, 2011 5:11 pm

netman

avatar
New here
New here

Hm, Akcija i Komedija Smile
Al preferiram Akciju Smile

5Najbolji žanr filma? Empty Re: Najbolji žanr filma? sri srp 06, 2011 11:22 am

Kraljica Terror

Kraljica Terror
New here
New here

Najčešče gledam horore i komedije.
Horori su postali glupi.Ne pamtim kad sam pogledala neki baš dobar. Sve su na isti fazon.
Za komedije,najviše volim gledati film od Adama Sandlera. Nedavno je bio jedan 50 prvih poljubaca. Gledala sam ga prethodno 2 puta i još bi mogla. On je meni prelud.Također su dobri i Tata od formata,Moja lažna žena i mnogi drugi. Volim i Jim Caareya. Svemogući Brus mi je njegov najbolji film.

http://ramb.forums.ag/

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.