Tarja Turunen Hrvatska
'Tarja Turunen Hrvatska' je prvi Hrvatski forum o Finskoj pjevačici,Tarji Turunen.Ovdje možete upoznati mnoge prijatelje,saznati Tarjinu biografiju,naći mnoge Tarjine slike,gledati Tarjine spotove,slušati Tarjinu glazbu,pročitati tekstove pjesama te zabaviti se.

Join the forum, it's quick and easy

Tarja Turunen Hrvatska
'Tarja Turunen Hrvatska' je prvi Hrvatski forum o Finskoj pjevačici,Tarji Turunen.Ovdje možete upoznati mnoge prijatelje,saznati Tarjinu biografiju,naći mnoge Tarjine slike,gledati Tarjine spotove,slušati Tarjinu glazbu,pročitati tekstove pjesama te zabaviti se.
Tarja Turunen Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Komentari na biografiju

+2
Lana-onee-san
Mamma's Sugar
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Komentari na biografiju Empty Komentari na biografiju pon srp 04, 2011 6:06 pm

Mamma's Sugar

Mamma's Sugar
Admin
Admin

Ovdje komentirajte Tarjinu biografiju, kada je biografija zaključana. I, što mislite o njoj?

2Komentari na biografiju Empty Re: Komentari na biografiju pon srp 04, 2011 6:11 pm

Lana-onee-san

Lana-onee-san
Admin
Admin

Toumas + Tarja = Savršenstvo
Toumas + Anette = Ne tako dobro

Zaključak : Kada je Tarja otišla iz Nightwisha,više nisu bili tako dobri.Kada je Toumas pisao pjesme koje je Tarja pjevala,bilo je mnogo bolje

3Komentari na biografiju Empty Re: Komentari na biografiju pon srp 04, 2011 6:44 pm

MaĆka

MaĆka
Dizajner
Dizajner

A ja sam mislila da je ona iz Hrvatske.OK joj je bio Smile

4Komentari na biografiju Empty Re: Komentari na biografiju pon srp 04, 2011 6:45 pm

Lana-onee-san

Lana-onee-san
Admin
Admin

ona je z finske xD mada ime zvuči hrvatsko,prije neg sam ju čula sam mislila da je nightwish hrvatski bend xD

5Komentari na biografiju Empty Re: Komentari na biografiju pon srp 04, 2011 6:47 pm

MaĆka

MaĆka
Dizajner
Dizajner

Pa da i ja kad sam cula za nju mislila sam da je iz Hrvatske,a onda kad sam procitala biografiju znala sam da je iz Finske.

6Komentari na biografiju Empty Re: Komentari na biografiju uto srp 05, 2011 8:50 am

AmiiBeeBS_love

AmiiBeeBS_love
New here
New here

Prvi put cujem za nju. Cini mi se jako zanimljiva zena.

7Komentari na biografiju Empty Re: Komentari na biografiju uto srp 05, 2011 8:52 am

.Sweety.

.Sweety.
Beginner
Beginner

AmiiBeeBS_love je napisao/la:Prvi put cujem za nju. Cini mi se jako zanimljiva zena.
takodje mislim

8Komentari na biografiju Empty Re: Komentari na biografiju sri srp 06, 2011 11:13 am

Kraljica Terror

Kraljica Terror
New here
New here

Jako je nadarena.
Kad je ona bila u Nightwishu,on je i bio nešto.

http://ramb.forums.ag/

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Similar topics

-

» Komentari na pravila

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.